Volcar, Volvo Excellence Ödülleri’nde Üç Ödül Aldı

Arkas Holding

Arkas Holding iştiraklerinden Volcar Otomobil toplam 6 ödülün dağıtıldığı “Volvo Dealer Excellence Award 2014” Ödül Töreni’nde 3 ödüle layık görüldü.
 
 
Volvo tarafından her yıl bayileri arasında düzenlenen Volvo Excellence Ödülleri töreninden, Volcar’ın İzmir ve İstanbul’daki şubeleri toplamda 3 ödülle döndü. İstanbul Grand Tarabya Hotel’de gerçekleşen törende Volcar Karşıyaka “En İyi Yetkili Satıcı” dalında birincilik, Volcar Gaziemir “En İyi Yetkili Satıcı” dalında ikincilik ve Volcar Altunizade “En İyi Yetkili Servis” dalında birincilik ödülü aldı.
 
Bayiler satış ve servis kategorisinde ki mücadelelerinin sonunda, Türkiye genelinde Volvo Car Türkiye yönetimi tarafından belirlenen; Bayii’nin içerisinde bulunduğu bölgeye göre satış adedi ve servis araç giriş adedi,  pazar payı, genel müşteri memnuniyeti, gizli müşteri  notu, satışlarda modeller arası homojen dağılım, ilk seferde doğru arıza tespiti ve minimum iş tekrarı, parça tedarik hızı, pazarlama faaliyetlerinin niteliği ve niceliği, hedef gerçekleştirme oranı gibi kriterlerin tümünün ölçümlenmesi sonucunda ödüllendirildi.  
 
Volcar 2015 yılında tüm Volvo Şubelerinin ödüle layık görülecek seviyede ve kalitede hizmet üretmesini, ve diğer Yetkili Volvo Bayileri’ne “rol model” olarak örnek gösterilmesini sağlamayı hedefliyor.

Diğer Mecralar

Menü