Technogym, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda yerini alıyor

Arkas Holding

Technogym Türkiye Distiribütörü AVV AŞ, Türkiye’nin en büyük spor fuarı olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı 2017’ye zengin ekipman parkuru ve profesyonel antrenörleri ile katılıyor.
 
TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından 14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da gerçekleşen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, en güncel spor trendlerini eğlenceli etkinlikler, söyleşiler ve bilgilendirme toplantıları ile İstanbullularla buluşturuyor.
 
Hayatın her alanında “Wellness” kavramını mottosu olarak belirleyen Technogym’in Türkiye Distribütörü AVV A.Ş de fuarda en yeni teknolojilerle donatılmış ekipmanlarının bulunduğu 530 metrekarelik standı ile yer alıyor.
 
Hem ödüllü hem de en yeni ürünler antrenörler eşliğinde deneyimleniyor
 
Sergilenen ADI Design ödüllü Group Cycle ile kullanıcılar antrenör eşliğinde spor yaparken eğlence ve motivasyonun keyfini çıkarma fırsatı sunuyor.
 
Fuarda Technogym’in en yeni ürünlerinden SKILLROW’u da sergileyen AVV A.Ş; anaerobik gücü, aerobik kapasiteyi ve nöromüsküler yetenekleri geliştirmeye yönelik ilk kapalı alan kürek antrenman ekipmanı olarak kullanıcılara sunuyor. Profesyonel antrenmanlar eşliğinde katılımcılar ile yapılan kapalı alan kürek yarışlarında kullanıcılar spor yaparken, Skillrow’un suda antrenman yapıyormuş hissi veren teknolojisi ile gerçek bir kürek antrenman deneyimi yaşamaları sağlanıyor.
 
Sergilenen ürünlerden bir diğeri ise yine SKILL LINE serisinden, IF Product Design Awards 2017 ödülünün sahibi kardiyovaskuler antrenman ekipmanı SKILLMILL. Skillmill, spor yapanların, tedavi görenlerin, güç, hız, dayanıklılık ve çevikliklerini geliştirmelerine olanak tanıyan bir ürün olarak fuardaki yerini aldı. Technogym standında kapsamlı antrenman yapmaya olanak veren OMNIA da yer alıyor. OMNIA™ dünyanın en fonksiyonel eğitim konseptine sahiptir ve çeşitli grup eğitim faaliyetlerine ve tek seferde daha organize bir alanda antrenman yapılmasına olanak verir. Aynı zamanda grup aktivitesi ile katılımcıların motive olmalarını sağlarken, antrenmanı keyifli hale getirir.
 
Technogym standında gerçekleşen tüm etkinliklerde, katılımcıların antrenman değerlerini anlık olarak görebilecekleri en yeni system TEAMBEATS™ de katılımcıların beğenisine sunuluyor. TEAMBEATS™, çeşitlilik, verimlilik ve eğlenceyi, herhangi bir diğer grup fitness deneyiminin aksine, tek bir egzersizde birleştirir. TEAMBEATS™ ile eğitmenler, kalp atış hızına dayalı egzersiz sınıflarını kolayca kurabilir; metrikleri, zamanı ve müziği UNITY ™ SELF kiosk’tan yönetebilirler.
 
Fuar alanında bulunan diğer bir ürün de fonksiyonel antrenmanlar yapmayı sağlayan ARKE Set oldu. ARKE Set içerisinde; hava topu, jimnastik topu, farklı ağırlıklara sahip su topları, denge ekipmanları ve buna benzer birçok fonksiyonel ekipmanı barındırır.  ARKE Set, eşgüdüm, istikrar, denge, esneklik, güç, hız, çeviklik, reaksiyon zamanı, kardiyovasküler ve solunum kapasitesini geliştirerek hareket özgürlüğüne yardımcı oluyor.
 
Tüm Technogym ekipmanlarıyla bağlantılı olarak çalışan, en kapsamlı ve kullanımı en kolay platform olan Mywellness, aynı zamanda sektörün ilk “cloud” tabanlı platformu, fuarda kullanıcılara tanıtılarak, dijital gelişmelerin ekipmanlar ile entegrasyonu anlatılıyor. Mywellness, uygulamalar ve giyilebilir cihazlar sayesinde Technogym, sağlık yönetimi yaklaşımını tamamen değiştiriyor ve insanların yaşam tarzlarını sorunsuzca yönetmelerini sağlıyor. 
 
Fiziksel aktivitenin, hastalıklardan korunmanın ve hastalık sonrası tedavisinin en doğru medikal metod olduğuna inanan Technogym, American College of Sports Medicine ve American Medical Association tarafından yürütülen “Exercise is Medicine” girişiminin de kurucularından. Technogym’in medikal sertifikalı ekipman ve çözümleri bir çok farklı tedavi alanında kullanılıyor. Bu sertifikalı ekipmanlar da fuarda katılımcıların beğenisine sunuluyor.  
 
Tüm fuar boyunca Technogym Master Trainerlarının katılımcılar ile gerçekleştireceği Group Cycle antrenmanlarında en çok kalori yakan katılımcılar adına ve Skillrow’da yapılacak yarışlarda birinci olan katılımcılar adına Kanserli Çocukları Koruma Vakfı KAÇUV’a bağışta bulunulacak. Tüm bunların yanı sıra fonksiyonel antrenmanlar ve seminerler de profesyonel antrenörler tarafından gerçekleştirecek.

Diğer Mecralar

Menü