Technogym, şehrin spor festivali SWEATFEST’te yerini aldı.

Arkas Holding

Technogym Türkiye Distiribütörü AVV AŞ, bu yıl ilk kez 21 Ekim’de Zorlu Center’da düzenlenen “Şehrin Spor Festivali” SWEATFEST’de profesyonel spor ekipmanları ve Group Cycle ile yerini aldı.  
 
Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren vesporu yaşam tarzı haline getirmiş olanların yanısıra  başlamak için motivasyona ihtiyaç duyanların da ilgisini çeken deneyimler sunan  SWEATFEST bu yıl ilk kez düzenlendi.  festival boyunca İstanbul’un merkezinde koşu, fitness, dans, boks, kayak, yoga, tenis ve dağcılık gibi spor branşlarının yanı sıra antrenman bilimleri ve sporcu sağlığı üzerine uzmanlarla söyleşiler, seminerler gerçekleştirilirken sağlıklı yeme-içme noktaları, çocuklara özel atölyeler, spor mağazaları, spor salonları, müzik ve konserler de tek çatı altında yer buldu.
 
SWEATFEST’te Technogym ile 30 bin
Birçok aktivitenin gerçekleştiği festivalde Technogym, New Balance standında ADI Design Award, Red Dot Design Award ve IF Design Award sahibi, dünyanın bir numaralı bireysel koşu bandı MyRun ile Adım Adım’ın desteklediği tüm sivil toplum kuruluşları için bağış toplandı. Katılımcılar bağış yapmak istedikleri STK’yı kendileri seçerek bağışta bulunmuş oldular. Toplam 30.000 MOVEs (hareket) yapılan etkinlikte en yüksek MOVEs yapan  katılımcılara New Balance Bozcaada Yarı Maraton katılımı ve Bozcaada’da konaklama hediye edildi.
 
Ödüllü SKILLMILL deneyimi
Sergilenen ürünlerden bir diğeri ise yine SKILL LINE serisinden, IF Product Design Awards 2017 ödülünün sahibi kardiyovaskuler antrenman ekipmanı SKILLMILL oldu.  SKILLMILL spor yapanların, tedavi görenlerin, güç, hız, dayanıklılık ve çevikliklerini geliştirmelerine olanak tanıyan bir ürün olarak festivalde yerini aldı. SKILLMILL üzerinde yapılan çeşitli antrenmanlar ile, ekipmanın güç, dayanıklılık , çeviklik ve sürat gelişimi için yapılan her tip spor için kullanılabileceği katılımcılar tarafından deneyimlendi.

 Katılımcılar akşam saatlerinde ise ana sahnede gerçekleşen Group Cycle by Technogym etkinliğinde profesyonel Technogym antrenörleri ilemüzik ve ışık eşliğinde adeta bir konser havasında hem spor yaptılar hem de doyasıya eğlendiler. 

Diğer Mecralar

Menü