Technogym’den koşu tutkunlarına özel…

Arkas Holding

Performans antrenmanları için özel tasarlanmış koşu bandı SKILLRUN, hem kardiyo hem güç antrenmanları için çözümler sunuyor.
 
Tasarım ve teknoloji odaklı fitness ürünlerinde, dijital çözümlerde dünyanın önde gelen markası olan ve son altı Olimpiyat oyunlarının resmî tedarikçisi Technogym, yeni ürünü  SKILLRUN’ı kullanıcılara sundu. Multidrive Teknolojisi sayesinde kardiyo ve güç antrenmanlarını birleştiren ilk koşu bandı olan SKILLRUN hem seçkin atletlerin hem de fitness tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlandı.
Eşsiz tüm Technogym çeşitlerinde bulunan interaktif UNITY konsolu –kullanıcıların tamamen kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi yaşamalarına olanak sağlayarak dijital içerikler, kişiselleştirilmiş antrenman programları ve veri takibi sayesinde kullanıcıları motive ediyor.  SKILLRUN, programlar konusunda oldukça geniş yenilikçi antrenman yelpazaesine de sahip. HIIT antrenmanı sayesinde hız direncine yönelik ve nöromusküler antrenmanlarını yapan kullanıcılar, sürükleyici ve eğlenceli programları da SKILLRUN’da bulabiliyor..
Atletik ve performans antrenmanları için özel olarak tasarlanmış birtakım özelliklere sahip olan SKILLRUN ile:

Hız Kontrolü: Çalışma sırasında hız ve eğimi ayarlama
Maksimum Antrenman Alanı: Geniş kemerli (55cm/22inç) ve aerodinamik form
Hız ve Eğim: 30km/s’ye kadar hız ve %-3ten %25e kadar eğim
QUICKPAD: özel düğmeler sayesinde tek bir dokunuşla hız ve yokuş değişimi
Hızlı Değişim: Çalışma esnasında süreli antrenman profili yaratarak hız kontrolü sayesinde tek bir dokunuşla bir hızdan diğerine geçişi sağıyor.
 
SKILLRUN kullanıcının çeşitli benzersiz kardiyo ve güç antrenmanları yapmalarını sağlıyor:

Koşu Seansı:  Özel interaktif Biofeedback teknolojisi (patenti bekleniyor) ana koşucunun parametrelerini gerçek zamanlı takip ve kontrol ederek kullanıcının performansını artırmasına yönelik renk kodlu geri bildirim veriyor.
Paraşüt Antrenmanı (patent bekleniyor): Kullanıcılar, dışarıda paraşüt ile koşu hissi yaratan paraşüt antrenmanıyla direnç gücünü ve üst düzey hızı güçlendirebilirler. Başlangıçta direnç en düşük seviyedeyken kullanıcı hızlandıkça artıyor.
Kızak antrenmanı: Kullanıcıların güç antrenmanı yapmalarını sağlar ve çimenlerin üzerinde kızak itme hissi yaratır. Direnç başta yüksektir ve sabit bir hıza azalıyor.
Stüdyo ya da sınıf ortamındaki grup antrenmanları için ideal bir çözüm sunan SKILLRUN CLASS daha etkili ve motive edici grup koşu dersleri arayanlara en iyi çözümü sunuyor.  
Technogym’in bir diğer yeni ürünü SKILL LINE’ın bir parçası olan ve atletik performanslarını geliştirmek isteyenler için Technogym ve Olimpiyat şampiyonları tarafından geliştirilmiş olan SKILLATHLETIC TRAINING’e yönelik olması için yaratılan ürünlerin birleşimi. Buna gücü, hızı, dayanıklılığı, beceriyi birleştiren ve motoru olmayan tek ürün SKILLMILL’i ve anaerobik gücü, aerobik kapasiteyi ve nöromusküler yetenekleri tek çözümde sunan ilk kapalı mekan kürek makinesi SKILLROW dâhildir.
SKILLRUN’ın 4 farklı patenti bulunuyor:

·         MULTIDRIVE teknolojisi kullanıcılara ekipman modunu kardiyovasküler antrenmandan güç antrenmanına değiştirme olanağı sağıyor. PARAŞÜT ANTRENMAN KİTİ optimize edilmiş koşullarda dışarıda koşu hissi yaratan bir yenilik. Kitin içinde kullanıcıların paraşüt direnç antrenmanını gerçekleştirmek için bellerine yerleştirecekleri ergonomik ayarlanabilir kemer bulunuyor.

·         BIOFEEDBACK Technogym’in yarattığı özel interaktif teknolojidir ve kullanıcının ana koşu parametrelerini gerçek zamanlı takip ve kontrol etmesinin yanı sıra performansını geliştirmesi için renk kodlu geribildirim sunuyor.

·         SKILLRUN CLASS (patent bekleniyor)  tamamen yeni ve yenilikçi bir formattır. Antrenörlerin daha etkili ve motive edici grup koşu antrenmanlarını randevudan sonuç yönetimine kadar sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor. 

Diğer Mecralar

Menü