Sömestr tatilinde çocuklarla cruise seyahati çok renkli

Arkas Holding

 MSC Cruises sömestr tatilinde çocuğuyla keyifli bir tatil yapmak isteyen ebeveynlere çok uygun gemi seyahatleri sunuyor

Arkas Holding ortaklığı ile sekiz yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren MSC Cruises, birbirinden görkemli gemileri ile birden fazla ülkeyi ziyaret etme imkanı sağlıyor. Sömestr tatiline denk gelen dönemde MSC Fantasia ve MSC Splendida ile huzurlu Akdeniz turları sunacak.
MSC Fantasia ile; 30 Ocak’ta başlayacak, 11 gecelik programda; Unesco Dünya Miraslarına sahip Cenova (İtalya), tarihi kalıntılarıyla Katakolon-Heraklion (Yunanistan), kutsal kitaplarda adı geçen Haifa (İsrail), Yunanistan’ın en büyük limanına sahip turistik Pire ve Roma şehrine bağlı Civitavecchia (İtalya) rotasını izleyerek Cenova-İstanbul’a dönülüyor, turun fiyatları 999 €’dan başlıyor.

MSC Splendia ile 25 Ocak tarihinde başlayacak, 7 gecelik programda; Marsilya (Provans/Fransa), Gaudi’nin ünlü yapılarıyla mimarisi eşsizleşen Barcelona (İspanya), Akdeniz sahillerinin yaseminlerle boyandığı  La Goulette (Tunus),  otonom bölge Sicilya ve Palermo ili’in başşehri  Palermo (İtalya) ve Roma şehrine bağlı Civitavecchia (İtalya) ziyaret edilerek program Cenova-İstanbul’da bitiriliyor, turun fiyatları 755 €’dan başlıyor.

Programlar misafirlere, tam pansiyon konaklama, THY ile İstanbul Cenova İstanbul uçuşu, transferler, havalimanı ve liman vergileri dahil hizmet sunuyor. Misafirler, seyahat eden 18 yaş altı çocuklara özel fiyatlar, MSC Club Card sahiplerine %10’a varan indirimler, valiz aç-kapa derdi olmadan bir çok liman görme imkanlarından faydalanıyor.

Dört farklı çocuk kulübü, Carioca işbirliğiyle yaratıcı oyunlar ve aktiviteler MSC Cruises gemilerinde
MSC Cruises ve çocuklar için kaliteli ve yaratıcı malzemeler üreten ünlü İtalyan markası Carioca, MSC Cruises’in en genç misafirlerinin açık denizlerde gerçekten renkli bir macera yaşamalarını sağlamak amacıyla yeni bir işbirliğine imza attı.
Carioca’nın yazmaya ve resim yapmaya yönelik yenilikçi ürünleri, MSC’nin minik gezginlerinin yaratıcılığını arttıracak, gemide daha da fazla eğlence yaşatacak.
Sulu boyalar, oyun hamuru, boyama kalemleri, pastel boyalar, oyun paketleri ve çocukların hayal güçlerini geliştirmek için gerekli olabilecek her şey, şimdi her gemide bulunan çocuk oyun alanlarında yerini aldı.
Sağlığa zararsız ve çevre dostu olan her Carioca ürünü, sıkı uluslararası yönetmeliklere uygun ve hatta piyasada henüz uygulanmayan ilave kontrollere sahip.
Bu yeni işbirliği MSC’nin; dört farklı çocuk kulübü, esnek yemek yeme, eğlence dolu aktiviteler ve daha fazlasını içeren aile ürünlerine eklenmiş en yeni aktivite oldu.  
Gemide küçük çocuklara yönelik heyecan verici aktiviteler hakkında daha fazla bilgi için lütfen MSC Cruises Mini Club and Junior Club videosunu izleyiniz.

Diğer Mecralar

Menü