PonceBloc, Yapı Fuarı’nda standı ile iddialı…

Arkas Holding

 Arkas’ın yapı sektöründeki iştiraki PonceBloc, 6-10 Mayıs 2014  tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek 37. Uluslararası Yapı Istanbul Fuarı’nda  yerini alacak.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü yatırımları ve yenilikçi anlayışıyla hizmet üreten Arkas, yeni iştiraki PonceBloc ile yapı sektörünü “yeni nesil” hafif yapı elemanıyla tanıştırıyor.

1150 katılımcının 81.000 metrekarelik alanda ürünlerini sergilemeye hazırlandığı 37. Uluslararası Yapı fuarında PonceBloc, 5A salonunda 403 nolu standla yerini alacak. Fuar standının Mood Mimarlık Mimar Bertan Koyuncu tarafından tasarlandığı standda, PonceBloc malzemeleri ile yapılan detaylar ve standlar ile uygulama metodları da ziyaretçilere aktarılacak. 100 bin ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşmesi beklenen fuarda, PonceBloc standında Blok, asmolen, lento, panel vb. hafif yapı elemanlarını barındıran farklı ürün grupları da sergilenecek.
Türk inşaat sektörünün yeni yapı elemanı olarak hafifliği ile devrim yaratacak olan PonceBloc; Fransız know how’ı, Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de üretiliyor. Ponzadan üretilen PonceBloc, hafifliğinin yanı sıra çevreci, yüzde yüz geri dönüştürülebilir doğal bir ürün. Üstün ısı ve ses yalıtım performansına sahip PonceBloc, kolay uygulama imkanı ve uzun yapı ömrü ile de fark yaratıyor.

Fuarda açtıkları stand ile sektörün önde gelen şirketleri ile bir araya geldiklerini belirten PonceBloc Pazarlama Müdürü Özge Sipahioğlu, PonceBloc olarak yurtdışında var olan markalarını, Arkas güvencesiyle Türkiye’ye de getirdiklerini belirterek “Türkiye pazarına nispeten yeni giriş yapan markamızla, sektörümüzün hızına ayak uyduruyor ve aldığımız prestijli projeler ile hafif yapı elemanları sektöründe hızlı adımlarla ilerliyoruz” şeklinde konuştu. Yapı sektörünün güçlü firmalarını bünyesinde toplayan 37. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı katılımcıları olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Sipahioğlu, sözlerini “Kentsel Dönüşümün sektörümüze tetikleyici destek sağlamasını umut ediyoruz” diyerek sonlandırdı.
 
 
 
 
 
 
 
PonceBloc Hakkında
PonceBloc, acentecilik, armatörlük, entegre lojistik hizmetleri ve liman işletmeciliği gibi ana iş kollarının yanı sıra farklı sektörlerde de faaliyet gösteren Arkas’ın inşaat sektöründeki yeni iştirakidir. 61 şirketi bünyesinde barındıran Arkas’ın faaliyet gösterdiği sektörlerdeki yenilikçi ve öncü kimliğine uygun olarak PonceBloc, Türkiye’nin yeni nesil, çevre dostu hafif yapı elemanı olmaya aday. PonceBloc duvar malzemesi olarak kullanılmasının yanı sıra asmolen şekliyle de döşemeler için hem hafif hem de yanmaz bir alternatif.
Ponzadan üretilen PonceBloc, hafif, çevreci, yüzde yüz geri dönüştürülebilir, doğal bir ürün. Üstün ısı ve ses yalıtım performansına sahip PonceBloc, kolay uygulama imkanı ve uzun yapı ömrü ile de dikkat çekiyor.  
www.poncebloc.com.tr

Diğer Mecralar

Menü