Opel’den Arkas Otomotiv’e 4 birincilik ödülü

Opel'den Arkas Otomotiv'e 4 birincilik ödülü

Diğer Mecralar

Opel’den Arkas Otomotiv’e 4 birincilik ödülü

Arkas Holding

Arkas Otomotiv Opel’den yine tam not aldı. OPEL 2017 yılı Performans Ödülleri’nde 4 birincilik ödülüne layık göreülen Arkas Otomotiv, Perakende Satış’ta hem Türkiye hem de bölge birincisi olurken Perakende Hedef Gerçekleştirme ve Küçük Filo Hedef Gerçekleştirme de bölgede ipi göğüsledi.
 
 
Arkas Otomotiv her geçen yıl ödüllerini artırarak hizmetlerine devam ediyor. Geçen yıl 3 kategoride birincilik ödülüne layık görülen Arkas Otomotiv, 2017 yılında da Opel Performans ödüllerinden 4 birincilikle döndü.
 
15-16 Ocak 2018 tarihinde Antalya’da Golf Resort Otel’de gerçekleşen 2017 yılı kapanışı ve 2018 yılı stratejileri ve hedeflerinin görüşüldüğü bir toplantının ardında 2017 yılının performan ödülleri verildi. Törende Arkas Otomotiv Opel Marka Müdürü Zerrin Özkiremit Arkas Otomotiv adına ödülleri Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik’in elinden aldı.
 
2017 yılında 1.424 adetlik satış gerçekleştiren Arkas Otomotiv Opel, Türkiye çapında en fazla araç satışı gerçekleştirerek Perakende Satışta hem Türkiye hem de Ege Bölge  Birinciliği’ni elde etti.
 
Arkas Otomotiv’in başarılarının ödüllendirildiği bir diğer kategori ise hedef gerçekleştirme oldu. 2017 hedefinde yüzde 154 gerçekleşme sağlayan Arkas Otomotiv,’Perakende Hedef Gerçekleştirme Bölge Birincisi” ve Küçük Filo Hedef Gerçekleştirme Bölge Birincisi oldu.
 
Arkas Otomotiv, “Başarı bir yol değil, yolculuktur” mottosu ile satış, servis, yedek parça, kurumsal 2.el alanlarında ‘Müşteri Coşkusu Yaratmak’ hedefini 2018 yılında da sürdürmeyi hedefliyor.
 
 

Diğer Mecralar

Menü