MSC CRUISES İstanbul’dan Rio Karnavalı’na götürüyor

Arkas Holding

KARAYİPLER VE GÜNEY AMERİKA’YA YOLCULUK KEYFİNİ YAŞIYOR
 
Dünyanın en büyük partisine dönüşmüş Rio Karnavalı tüm dünyadan 1 milyondan fazla insanı ağırlıyor: Karnaval’da,  Samba okulları dansçı ve müzisyenleri  en iyi olmak için performans sergiliyor, bine yakın sokakta parti veriliyor. Rengarenk kostümleri, unutulmayacak şovları ile Karnaval keyfine MSC Cruises ile doyacaksınız.
 
Güney Amerika seyahatinde;  dünyanın en kozmopolit şehirlerinden Buenos Aires’in,  meşhur “Recoleta” bölgesini, dünyanın en geniş caddesi “9 de Julio”yu , şehrin simgesi “Obelisco”u; jet sosyetik ziyaretçileriyle meşhur rengarenk Punto del Este’yi, Ilhabela’da ünlü “Nossa Senhora D’Ajuda” kilisesini ve etrafı yağmur ormanları ile çevrilmiş Jabaquara Plajını  ziyaret ederek benzersiz tadların keyifini çıkaracaksınız.
 
Karayipler seyahatinde ise Jamaika’nın dünyaca ünlü Dunn Nehri Şelaleleri, doğal masaj alanları, tropik bitki örtüsü; Montego Körfezi’nde  denizin ve gökyüzünün mavi tonları, Georgetown’nın mimarisi ve bembeyaz kumları, sıradışı kaya oluşumu ile “Cehennem” bölgesi, Karayip Denizi’nde şişme sal keyfi, Tulum Antik Kenti’nde 60’dan fazla tapınağın mistik atmosferi ve Porto Riko’da Yağmur Ormanları’nda vahşi orkideler, şelaleler ile tanışarak bambaşka bir dünyayı keşfedeceksiniz.
 
Programlar;
MSC Poesia ile Rio Karnavalı keyfi, 25 Şubat 2014’de, İstanbul-Buenos Aires (Arjantin) uçuşu ve 2 gece, 5* otelde konaklama ile başlıyor, Ilha Grande&Rio de Janeiro (Brezilya), Punta Del Este (Uruguay), Buenos Aires  (Arjantin)-İstanbul uçuşu ile 10 gecelemede son buluyor.
 
MSC Divina’nın 23 Ocak-20 Şubat 2014 başlangıç tarihli Batı Karayipler turu,
İstanbul-Miami Lufthansa uçuşu ile başlıyor, 2 gece Miami’de 5* otelde konaklama sonrasında, MSC Divina  ile Falmouth (Jamaika), Georgetown (Cayman Adaları), Cozumel (Meksika), Great Stirrup Cay (Bahamalar) ve Miami sonrası İstanbul Lufthansa uçuşu ile 9 gecelik program tamamlanıyor.
 
01 Şubat 2014 programında ise İstanbul-Sao Paulo THY uçuşu ve 5* otelde 1 gece konaklama sonrası MSC Magnifica ile Santos (Brezilya), Punta Del Este (Uruguay), Buenos Aires (Arjantin), Montevideo (Uruguay), Santos’da (Brezilya) devam ediyor, 1 gece konaklama ve İstanbul THY uçuşu ile 9 gecelik program tamamlanıyor.
 
MSC Orchestra ile Güney Amerika  turu,  12 Şubat 2014’de başlıyor.  İstanbul-Rio de Janeiro Air France uçuşu ve 3 gece 5*otel konaklama, Rio de Janeiro (Brezilya), Buenos Aires (Arjantin), Punta Del Este (Uruguay) Ilhabela&Rio de Janeiro (Brezilya) ve İstanbul Air France uçuşu ile program 11 gecede tamamlanıyor. www.msccruises.com.tr
 
MSC Cruises,  Mediterranean Shipping Company’e ait MSC Cruises, 2005 yılında turizm faaliyetlerine Türkiye’de başlama kararı alarak, acente hizmetlerini yürütmek için Arkas Holding ortaklığı ile MSC Cruises Türkiye’yi kurdu. Pazarın önde gelen cruise şirketi MSC Cruises Akdeniz’de yıl boyunca Güney Afrika, Kuzey Avrupa, Atlantik Okyanusu, Karayipler, Fransız Antilleri, Güney Amerika, Kızıldeniz ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise mevsimsel güzergahlar ile geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Fantasia sınıfında; MSC Preziosa, MSC Divina, MSC Splendida ve MSC Fantasia; Musica sınıfında,  MSC Magnifica, MSC Poesia, MSC Orchestra ve MSC Musica, Lirica sınıfında; MSC Sinfonia, MSC Armonia, MSC Opera ve MSC Lirica’dan oluşan modern filosu ile on iki gemiye sahiptir. MSC Cruises, en iyi yönetim ve çevre koruma kalitesini belirten ve Bureau Veritas tarafından verilen ‘7 Golden Pearls’ sertifikasını alan ilk şirkettir.  MSC, ayrıca, hem karada hem de gemideki catering hizmetlerine yönelik kalite ve gıda güvenliği alanlarında ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir. MSC Cruises, global pazar liderliğinin, faaliyet gösterilen fiziksel ve insansal çevrelere yönelik daha büyük sorumluluklar getirdiğine inanmaktadır. Bu bağlamda, 2009 yılında UNICEF ile Brezilya’daki engelli çocuklara kaliteli eğitim sağlanmasına yönelik bir sosyal projeye fon sağlamak amacıyla uzun vadeli ortaklığa gidilmiştir. MSC Cruises, bugüne kadar bu girişim için iki milyon Euro’nun üzerinde kaynak yaratmıştır.
 

Diğer Mecralar

Menü