MSC Cruises’ın dünya çapındaki acente liderleri belli oldu

Arkas Holding

MSC Cruises 34 ülkeden 130 “yıldız” seyahat acentesine ödüllerini takdim etti

MSC Cruises seyahat acentelerinin insanlara diledikleri tatile giden yolda kılavuzluk eden “yıldızlar” olduğu görüşünden hareketle,   MSC Cruises “denizin yıldızlarını” tebrik etmek amacıyla MSC Splendida gemisinde 4 gün süren özel bir yolculukla “Denizin Yıldızları” (All-Stars of the Sea) etkinliği düzenledi.

24-27 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte, 35 farklı milletten seyahat acenteleri ve tur operatörleri, filonun en önemli ve zarif gemisine davet edilerek, Cenova, İtalya ve Fransa Marsilya arasında bir seyahat gerçekleştirdi. 1500’den fazla seyahat acentesinin katılım gösterdiği etkinlik, MSC Cruises takvimindeki en önemli organizasyonlardan biri olup, MSC Cruises şirketinin dünya çapındaki doğrudan satış ekibinden 200 kişiye de ev sahipliği yaptı. 

Bu özel buluşmada, pazardaki olanakların tartışıldığı ve geleceğe dönük hedeflerin belirlendiği toplantı ve seminerlerden oluşan MSC Akademi sunumlarının yanı sıra çok özel bir gala yemeği, canlı müzik performansları ve gemideki 1600 oturma kapasiteli The Strand Theatre’da  yapılan broadway şovları gibi çok sayıda keyifli eğlenceler de gerçekleşti.3 gün süren gemi seyahatinde ihtişamlı ödül törenleri de çok konuşuldu. Törenlerde, 130’dan fazla kişi ve acenteye MSC Cruises’a yaptıkları olağanüstü katkılardan ötürü ödüller verildi. Türkiye’deki acentelere aşağıdaki kategorilerde ödüller verildi;
 
En Münferit Satış dalında ödülü ETS Tur,
En İyi Grup Satış dalında ödülü Prontotour,
En İyi Network dalında ödülü Setur,
En İyi Girişim dalında ödülü Aktuel Travel,
En İyi Online Satış dalında ödülü ise Estamos Tur aldı.
 
Katılımcıları gemide MSC Cruises üst düzey yönetim ekibinden İcra Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago ve CEO Gianni Onorato karşıladı.
MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato etkinlik ile ilgili görüşlerini şöyle ifade etti: “Çok sayıda MSC Cruises yolcusu seyahatlerini seyahat acenteleri vasıtasıyla programlıyor. Çok net bir şekilde acentelere güvenimizin sonsuz olduğunu dile getirmeliyim. Başarımızın, bu acentelerin bizim kim olduğumuz, ortaya koyduğumuz olağanüstü ürünün ne olduğu ve misafirlerin neden diğer tatil seçenekleri arasından bizi tercih etmesi gerektiği hakkındaki bilgisine bağlı olduğunun farkındayız.  Onlar da tıpkı bizim gibi, seyahat planlamasının sadece destinasyonlarla ilgili olmadığını, insanlar, deneyimler ve anılarla ilgili olduğunu düşünüyorlar. Seyahat acentelerinin gemide MSC Cruises’ın gerçek Akdenizli kimliğini yakından deneyimleyerek, şirketimizin vizyonunun kapsamını daha iyi tanımasını arzu ediyoruz.  Ve bu etkinlik de bu açıdan mükemmel bir fırsat.”
 
Editöre not:
MSC Cruises, Akdeniz, Güney Afrika ve Brezilya’nın pazar lideri cruise şirketi olup, dünya çapında faaliyet göstermektedir. Yıl boyunca Akdeniz ve Karayipler’e açılan MSC Cruises, Kuzey Avrupa, Atlantik Okyanusu, Fransa Antilleri, Güney Amerika, Güney Afrika’nın yanı sıra Abu Dhabi ve Arap Emirlikleri’nde çok çeşitli dönemsel seyahat rotaları sunmaktadır. Şirketin modern filosunda 12 gemi bulunmaktadır: Fantasia sınıfı; MSC Preziosa, MSC Divina, MSC Splendida ve MSC Fantasia; Musica sınıfı; MSC Magnifica, MSC Poesia, MSC Orchestra ve MSC Musica; Lirica sınıfı; MSC Sinfonia, MSC Armonia, MSC Opera ve MSC Lirica. MSC Cruises, üst düzey kalite yönetimi ve çevresel sorumluluğu ile dünyada Bureau Veritas tarafından verilen  “7 Altın İnci” ödülünü alan tek şirkettir. MSC, karada ve gemide catering hizmetlerinin her aşamasında kalite ve gıda güvenliğini ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarıyla belgelemiştir. MSC Cruises dünya çapında lider olmanın faaliyet gösterdiği fiziksel ve insanlı ortamlarda daha fazla sorumluluk getirdiğine inanmaktadır. Bu bağlamda Brezilya’daki çocuklara yönelik eğitim programlarını desteklemek için 2009 yılında UNICEF ile uzun dönem bir ortaklığa imza atmış ve bu kapsamda üç milyon Euro bağış toplanmıştır. 2014 yılı başlarında yenilenen ortaklık çerçevesinde bu kez UNICEF’in gelişmekte olan ülkelerde ve acil durumlarda çocuklarda yetersiz beslenme ile mücadele için destek verilmektedir. MSC Cruises 2005 yılından bu yana Arkas Holding ortaklığıyla Turkiye’de faaliyet göstermektedir.
 
 

Diğer Mecralar

Menü