MSC Cruises ile bayram keyfi

Arkas Holding

MSC Cruises, Kurban Bayramı’nda İstanbul ve İzmir çıkışlı turlarıyla keyifli tatiller vaad ediyor.
 
2005 yılından bu yana Arkas Holding ortaklığıyla Turkiye’de faaliyet gösteren Avrupa’nın en büyük kruvaziyer şirketi MSC Cruises’un İstanbul ve İzmir çıkışlı Ege-Adriyatik turunu gerçekleştiren MSC Divina gemisi ve İstanbul çıkışlı Karadeniz turunu gerçekleştiren MSC Musica  gemisi Kurban Bayramı’nda tatilcilere tek seferde birden fazla ülkeyi görerek dolu dolu bir tatil geçirme fırsatı sunuyor.
 
MSC Divina 15 Ekim İzmir, 16 Ekim İstanbul hareketli Ege Adriyatik turunda Dubrovnik (Hırvatistan) – Venedik (İtalya)- Bari (İtalya) – Katakalon (Yunanistan) rotasını izledikten sonra İzmir ve İstanbul’a donerek yolcularını bırakacak.
 
16 Ekim İstanbul çıkışlı MSC Musica ise yolcularını Yalta (Ukrayna), Odessa (Ukrayna), Köstence (Romanya), Gythion (Yunanistan), Venedik (İtalya)’e götürecek. Ziyaret edilen şehirlerin cezbediciliğinin yanında ceşitli restoranları, havuzları, SPA’sı, barları ile 5 yıldızlı hizmetler bu dev gemilerde misafirlere sunuluyor. Gemide hem büyükler hem çocuklar icin sınırsız eğlence olanakları bulunuyor. 4D sinema, F1 simulatoru, Golden Jazz Bar, La Luna Piyano Bar, minikler icin ‘Şirinler’ temalı oyun alanı bunlardan sadece bir kaçı. 1.650 kişilik Pantheon Tiyatro salonunda her akşam sergilenen muhteşem sahne gösterileri yolcuların gemi seyri sırasında geçirdiği zamana büyük keyif katıyor.
 
Her hafta yaklaşık 300 Türk yolcu taşıyan dev gemide, Türk yolcuların kendilerini evinde hissetmeleri icin Türk rehber, kahve barlarında Türk kahvesi, alakart restoranda Türk kahvaltısı servisi yapılırken oyun alanlarından tavla ve okey takımları temin edilebiliyor. MSC gemilerinin vazgeçilmezi, ayrıcalıklı konsepti MSC Yacht Club, MSC Divina’da da yolcularına ayrıcalıklar sunuyor. MSC Divina’da; 1.751 kabin, 7 restoran, 20 bar ve yolcu salonu, 4 yüzme havuzu, casino, spor salonu, bowling alanı ve 1.700 metrekarelik MSC Aurea Spa’nın bulunduğu 30 bin metrekarelik ortak kullanım alanı bulunuyor. MSC Cruises gemilerinde tatil 2 yetişkin ile birlikte seyahat eden 18 yaş altı çocuklar icin ücretsiz (liman vergileri haric).

Ayrıca MSC Club Card sahiplerine yüzde 20’ye varan, 65 yaş üzeri, gençlik, tek kişi, aile ve balayı çiftlerine farklı avantajlar ve indirimler sunuluyor.

Diğer Mecralar

Menü