MSC Cruises, 10. Yılında Türkiye Seferlerini Arttırıyor

Arkas Holding

 Türkiye’de 2005 yılından bu yana Arkas Holding ortaklığıyla faaliyet gösteren MSC Cruises, 10. yılında Türkiye seferlerini arttırıyor.
 
MSC Cruises, 2015 yılında 3 gemisi ile (MSC Magnifica, MSC Opera ve MSC Poesia,) gerçekleştireceği Türkiye uğraklı turları  ile Türkiye ofisinin kuruluşunun 10. yılını kutluyor. Böylelikle MSC gemileri ile Türkiye’ye gelen turist sayısında önemli bir artış olacakken, geçmiş senelere kıyasla daha fazla Türk yolcusuna da 3 farklı kruvaziyer seyahati hizmet vermiş olacak. 
 
TURKIYE CIKIŞLI TURLAR
 
MSC Cruises’un 2005 yılından bu yana gerçekleştirdiği Türkiye çıkışlı Ege Adriyatik programını, 2015 yılında 3.013 yolcu kapasiteli MSC Magnifica gemisi yapacak.  Gemi, 12 Nisan – 26 Kasım 2015 tarihleri arasında haftalık olarak   her Çarşamba İzmir’den ve her Perşembe İstanbul’dan  hareketle Türk yolcularını alarak Dubrovnik, Venedik, Brindisi, Katakolon, İzmir ve İstanbul rotasını izleyecek.
 
2.069 yolcu kapasiteli MSC OPERA gemisi ise, 06 Temmuz – 14 Eylül 2015 tarihleri arasında 14 gece olarak gerçekleştireceği seferinde, İstanbul’dan Türk yolcularını alarak hareketle , sırasıyla Mikanos, Santorini, Kefalonya/Argostoli, Dubrovnik, Venedik, Bari, Pire/Atina, Köstence, Soçi ve İstanbul rotasını izleyecek. 
 

3.013 yolcu kapasiteli MSC Poesia gemisi ise MSC Magnifica gemisi ile aynı Ege ve Adriyatik rotasını izleyerek, 06 Mayıs – 18 Kasım 2014 tarihleri arasında haftalık olarak her Salı İzmir, her Çarşamba İstanbul’da turist getirecek. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
“Rönesans Programı” ile yenilenen MSC Opera
Yaklaşık 200 milyon €’luk bir çalışma olan “Rönesans Programı” ile MSC Cruises’un 2003 ve 2005 yılları arasında yapılan Lirica sınıfı gemileri; MSC Armonia, MSC Sinfonia, MSC Opera ve                    MSC Lirica tamamen yenileniyor. Böylelikle su anda 251m uzunlukta, 60.000 ton ağırlıkta ve 2.069 yolcu kapasiteli Lirica sınıfı gemileri, 275 m uzunluğa, 65.000 ton ağırlığa ve 2.680 yolcu kapasitesine sahip oluyor. Bu yeniliklere teknolojik birçok yeni özelliğin de dahil edileceği MSC Opera’da yeni eğlence ve aktivite olanakları da bulunacak.
 
MSC Magnifica gemisi
Ünlü İtalyan iç mimari ve tasarım stüdyosu De Jorio imzalı MSC Magnifica gemisi, adeta yüzen bir şehir. Tasarım harikası bu geminin 293,8 metre uzunluğunda ve 15 kat yüksekliğindeki dev gövdesinde, 3.013 yolcunun konaklayabileceği 809’u balkonlu 1275 kabin, her birinde ayrı aktivitelerin gerçekleştirildiği 22,000m2 yaşam alanı, biri çocuklara ayrılmış 3 yüzme havuzu, fitness/dinlenme alanları, koşu parkuru, sauna, Türk hamamı, jakuziler, 4 restoran, ikisi açık havada olmak üzere 10 bar, 3 katlı 1.250 kişilik tiyatro salonu, casino, disko, alışveriş mekanları, 4D sinema, bilardo ve bowling gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.
 
Türkçe Hizmetler
MSC Cruises, Türk yolcularının rahatlığı ve keyifli bir seyahat geçirmeleri amacıyla, diğer gemilerde olmayan birçok Türkçe hizmeti gemilerinde uyguluyor. Özellikle ilk defa gemi yolculuğuna çıkacak olan Türk yolcular için bu hizmetler büyük kolaylıklar sağlıyor.                            MSC Magnifica ve MSC Opera’da bulunan Türkce hizmetlerden bazıları;
Türkçe rehber eşliğinde şehir turları, gemide çeşitli alanlarda hizmet veren Türk personel, Türkçe menü, günlük Türkçe bülten , Türk TV kanalı, Türk kahvaltı tabağı, Türk kahvesi, rakı, ve
okey / tavla gibi oyunlar.
 
         Detaylı bilgi için www.msccruises.com.tr adresini ziyaret edebilir veya
         444 672 0 (444 MSC 0) numaradan bize ulaşabilirsiniz.              
                                                            

Diğer Mecralar

Menü