Lojistiğin dijital adresi Shipeedy.com’dan teklifinizi hemen alın!

Genel

Arkas Lojistik dijital platformu Shipeedy.com ile lojistik operasyonlarınızı hızlı ve zahmetsizce yönetmeye başlayın!

Shipeedy.com, denizyolu FCL (komple konteyner yükleme), denizyolu LCL (parsiyel yükleme), havayolu/hava kargo ve demiryolu taşımacılığının yanı sıra e-ticaret lojistiği ile ürün/yüklerini bir noktadan herhangi bir noktaya taşımak isteyen işletmelere avantajlı tekliflerle optimal çözümler sunuyor! Geniş hizmet ağı ve güçlü armatör ilişkileri ile müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Shipeedy.com, işini büyütmek isteyen işletmelere kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor.

Shipeedy.com, bir konteynerin tamamını dolduran ve yüklerini denizyolu ile göndermek isteyen işletmeler için FCL (komple konteyner yükleme), bir konteyneri doldurmayacak hacimde ve yüklerini denizyolu ile göndermek isteyen işletmeler için LCL (parsiyel yükleme), zaman kısıtı olan yüklerini alıcısına daha hızlı şekilde ulaştırmak isteyen işletmeler için havayolu/hava kargo taşımacılığı ile hacimli ve tek parça yüklerini rayların ulaşabildiği her yere göndermek isteyen işletmeler için ise demiryolu ile konvansiyonel vagon ve konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyor.

Ayrıca, denizyolu ve havayolu taşımacılığı aracılığıyla dünyanın her yerindeki fulfillment hizmeti sunan e-ticaret firmalarının (Amazon, Etsy, eBay vb.) depolarına ürün/yüklerini göndermek isteyen işletmeler için avantajlı fiyat teklifleriyle e-ticaret lojistiği hizmeti sunmaya başladı.

Shipeedy.com’dan e-ticaret lojistiği hizmeti almak isteyen işletmeler aşağıdaki avantajlara sahip oluyor:

  • Arkas Lojistik kalitesi ve güvencesiyle avantajlı fiyat teklifleri
  • Amazon Nakliye Merkezi’ne yapılacak teslimatlarınız için randevu organizasyonu
  • Ürünlerinizin taşıma sırasında, nerede olduğunun takibi
  • İşletmenizin ihtiyacınıza göre ürün/yüklerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması için Amazon Seller Central standartlarında paletleme ve palet etiketleme

E-ticaret ürün/yüklerinizi göndermeye hazırsanız, şimdi buraya tıklayarak denizyolu veya havayolu için avantajlı taşıma teklifinizi alabilirsiniz.

Shipeedy.com’u tercih etmeniz için birçok sebep var! Shipeedy.com, yüklerinizi geniş acente ağı sayesinde dünyanın her yerine teslimatını yapar, hızlı operasyon ve onay süreci sağlar, yükünüzün boyutuna/hacmine özel taşıma hizmeti sunar!

Shipeedy.com’a buraya tıklayarak üye olabilir, lojistikten e-ihracata, ihracattan işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak ipuçlarına kadar bir çok içeriğimize ise Shipeedy.com Blog’dan ulaşabilirsiniz!

Diğer Mecralar

Menü