Kristal Yağları özel ürünleri ile Olivtech 2017’de

Arkas Holding

Türkiye’nin ilk markalı zeytinyağlarından Kristal Yağları, Gurme İzmir Olivtech Fuarı’nda Meraklısına Özel Serisi’nin yanında yeni ürünü Kristal Uzman Eller Doğal Salamura Yeşil Çizik Zeytin ile yerini aldı.

Kristal Yağları bu yıl 26-29 Nisan tarihleri arasında 7’cisi gerçekleştirilecek Zeytin, Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı OLİVTECH 2017 ”GURME İZMİR”de Hol B 110 nolu standda tüketicisiyle buluşuyor.

Kristal Yağları’nda yeni ürün heyecanı

Kristal Yağları, kahvaltıdan, salataya artık sofralardan eksik olmayacak yepyeni bir ürünü de tüketicisinin beğenisine sundu. ‘’Kristal Uzman Eller Doğal Salamura Yeşil Çizik Zeytin’’
Kristal Yağları, doğal yollarla üretilmiş zeytinleri cam ambalajda tüketicisiyle buluşturuyor. 500 gr Edremit çeşidi zeytinlerin suda acılığı giderildikten sonra salamura suyunda olgunlaştırılıyor. Hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen  “Kristal Uzman Eller Doğal Salamura Yeşil Çizik Zeytin’’de raf ömrünü sağlamak için kimyasal madde kullanımı yerine ısıl işlem (pastörizasyon) uygulanarak ambalajlanıyor.

Sınırlı sayıda üretilen “Meraklısına Özel Serisi” de fuarda

Tüketicinin pazardaki gurme tatlara olan taleplerini karşılamak amacıyla oluşturulan ‘Meraklısına Özel’ serisinin ilk ürünü olan “Meraklısına Özel Ayvalık Sızması”; Ayvalık yöresinin en nefis zeytinlerinden seçilerek özenle hazırlandı. Tadında en kaliteli sızma zeytinyağlarının özellikleri olan meyvemsilik, acılık ve yakıcılık hissediliyor. Aromasındaki çim, badem ve enginar kokusuyla sızma zeytinyağının en doğal hali olarak; sıcak ve soğuk tüm yemek ve salatalarda kullanılabilir.

Meraklısına Özel Erken Hasat ise; hasadın başladığı dönemde Ege Bölgesi’nin en nefis zeytinlerinden seçilerek özenle hazırlandı. Taze ve yeşil zeytin meyvemsiliği içeren tadı, boğazda hissedilen acılık ve yakıcılığı ile yüksek kalite değerlerine sahip olan Meraklısına Özel Erken Hasat’ın özellikle kahvaltıda ve salata soslarında kullanılması tavsiye ediliyor.

En doğal ortamda yetişen zeytinlerden elde edilen, saflığıyla sağlığa sağlık, tadıyla yemeklere lezzet katan, kalıcı ve yoğun bir tada sahip soğuk sıkım organik natürel sızma zeytinyağı Kristal Meraklısına Özel Organik Sızma da yine fuarda damak tadına düşkün olanların beğenisine sunulan özel ürünlerden. 

Diğer Mecralar

Menü