Kristal Yağları’nda Yeni Ürün Heyecanı “Meraklısına Özel Selection Natürel Sızma Zeytinyağı”

Arkas Holding

Türkiye’nin ilk markalı zeytinyağlarından Kristal ‘’Selection’’ adı altında, yeni ve ödüllü ürünü olan Meraklısına Özel Selection Natürel Sızma Zeytinyağı’nı tüketicinin beğenisine sundu.
 
Meraklısına Özel Selection; Güney Ege Bölgesi’nin memecik çeşidi zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemi ile sınırlı sayıda özenle üretildi. Dilde ve boğazda hissedilen acılık ve yakıcılığı ile yüksek kalite değerlerine sahip olan Meraklısına Özel Selection soğuk yemekler için ideal bir lezzet sunuyor.
 
 
Mario Solinas Türkiye 2017 Kalite Ödülü!
2000-2001 yılından beri IOC (International Olive Council-Uluslararası Zeytin Konseyi) dünyanın en prestijli kalite yarışması olan Mario Solinas Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nı düzenlemektedir. Bu yıl IOC himayelerinde UZZK (Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi) tarafından ilk kez ulusal düzeyde düzenlenen ‘’Mario Solinas Türkiye” yarışmasında,   dünyanın en iyi zeytinyağı tadımcılarından oluşan uluslararası bir jüri görev aldı. Akredite damaklar tarafından 21 zeytinyağı firması arasından ‘’ Kristal Meraklısına Özel Selection Natürel Sızma Zeytinyağı’’  “Yoğun Meyvemsilik” kategorisinde kalite ödülü kazandı.
 
 
Macro Center, Migros ve LA Mağazaları’nda
Sınırlı sayıda üretilen Meraklısına Özel Selection Natürel Sızma Zeytinyağı, Macro Center, Migros, LA Mağazası, Alsancak, Ayvalık fabrika satış mağazaları ve Kristal e-ticaret                 mağazasında (shop.kristalyaglari.com) tüketicisi ile buluşuyor.  
 

Diğer Mecralar

Menü