Ege Üniversitesi Öğrencileri Arkas Holding’i Ege Bölgesi’nin en çok çalışılmak istenen şirketi seçti

Arkas Holding

 Ege Üniversitesi Öğrencileri Arkas Holding’i Ege Bölgesi’nin en çok çalışılmak istenen şirketi seçti 
 
Ege Üniversitesi İşletme Kulübü İş Ödülleri kapsamında, Arkas dört ödüle layık görüldü. Gençler Arkas Holding’i Ege Bölgesi’nin en çok çalışılmak istenen firması seçerken “Ömür Boyu Başarı Ödülü” de Lucien Arkas’a verildi.
 
Arkas ayrıca; Yılın En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ulusal Firması ve Yılın En İyi Marka Yönetimi Ulusal Firması ödüllerini de aldı.
 
Ege Üniversitesi öğrencileri arasında yapılan anket sonuçlarına göre verilen “Ege Üniversitesi İşletme Kulübü İş Ödülleri”nde Arkas dört dalda ödül aldı. Ege Genç İşadamları Derneği’nin de destek verdiği öğrenci tabanlı projede, gençlerin vizöründen iş dünyasına bakış, firmaların marka yönetimi, ulusal ve uluslararası çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri de değerlendirildi.
 
“Ege Üniversitesi İşletme Kulübü İş Ödülleri” töreni 26 Mayıs2014 Pazartesi günü Ege Üniversitesi Muhittin Erel Amfisi’nde yapıldı. Öğrencilerin kariyer hedeflerine göre yapılan ankette Arkas Holding Üniversiteli gençler tarafından Ege Bölgesi’nin en çok çalışılmak istenen firması oldu. Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas’a “Ömur Boyu Başarı Ödülü” verildi. Ayrıca “Yılın En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ulusal Firması” ve “Yılın En İyi Marka Yönetimi Ulusal Firması” kategorilerinde ikincilik ödüllerine layık görüldü. Ege Üniversitesi öğrencileri ve İzmir iş dünyasının yer aldığı törene Arkas Holding CEO’su Önder Türkkanı katılarak ödülleri işletme kulübü öğrencilerinden aldı.
 

Diğer Mecralar

Menü