Dünya Kupası’nda Rus ve Brezilya milli takımlarına destek Technogym’den!

Arkas Holding

Fitness, wellness ve spor sektörlerinde bir dünya lideri olan Technogym, 2018 FIFA Dünya Kupası’nda desteklediği takımlara yenilerini ekledi; şimdi de Rus ve Brezilya milli takımlarının resmi tedarikçisi oldu.
30 yılı aşkın bir süredir düzenli fiziksel aktivite, dengeli beslenme ve olumlu zihinsel tutuma dayalı bir yaşam tarzı aşılamayı hedefleyen Technogym, dünyada 100’ün üzerinde ülkede bulunan yaygın ağıyla hizmet verirken dünyanın en büyük organizasyonlarında da aktif rol alıyor.
Son 7 yıldır Olimpiyat oyunlarının (Sidney 2000, Atina 2004, Torino 2006, Pekin 2008, Londra 2012, Rio 2016, Pyeongchang 2018)  resmi tedarikçisi olan Technogym, Dünya Kupası’nda da milli takımlar için bu görevi üstleniyor.
Juventus’tan  AC Milan’a,  Ajax’tan Real Madrid’e,  Inter FC, Chelsea FC ve tabii ki FC Barcelona’nın da aralarında bulunduğu dünyanın en iyilerinin arkasında olan Technogym, 2018 FIFA Dünya Kupası’nda Rusya ve Brezilya milli takımlarının resmi tedarikçisi oldu.

Dünya lideri Technogym kullanıyor
Bu yıl Brezilya “Seleção” nun antrenman ekipmanı, dijital çözümleri ve uzmanlığının resmi tedarikçisi olacak Technogym, Brezilyalı futbol takımını antrenmanlarında mümkün olan en iyi şekilde desteklemek için antrenman ürünlerini sunacak. Technogym, futbol gibi yüksek fiziksel performans gerektiren bir sporda, sporcuların yaralanmasının önüne geçmek üzere geniş ve teknolojik ekipman parkuru ile oyuncularda ortaya çıkan sakatlık ve yaralanma oranları minimuma indiriyor. Wellness endüstrisinin teknolojik gelişiminde öncü olan Technogym, futbol oyuncularının güçlerini, gücünü ve dayanıklılık performanslarını iyileştirmelerine ya da kas yaralanmaları rehabilitasyonlarına yardımcı oluyor.
Brezilya milli takımının yanı sıra Rus Milli takımının da resmi tedarikçiliğini üstlenen Technogym, Rus futbolculara Novogorsk’taki milli takımın merkezinde ve Avusturya’daki geçici antrenman kamplarında, kardiyovasküler, dayanıklılık, esneklik ve rehabilitasyon eğitimi için en gelişmiş çözümlerle birlikte bir antrenman tesisi sunacak.

Diğer Mecralar

Menü