Dreamstalk, Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileriyle buluştu

Arkas Holding

Dünyanın tek hayal platformu Dreamstalk, Arkas Holding’in hayal partnerliğiyle 20 Ekim 2016 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrencilerin hayallerini dinleyip, onlara rehber oldu.
 
 
Dokuz Eylül Üniversitesi’ndeki öğrencilerle buluşma etkinliği, merkezi İzmir’de bulunan, Türkiye dahil dünyada 24 ülkede 60 ofisiyle faaliyet gösteren uluslararası bir holding olan Arkas’ın hayal partnerliğiyle gerçekleşti. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı etkinlikte öğrencilerin hayalleri dinlendi ve hayallerini gerçekleştirmek üzere onlara yol haritası sunuldu. Workshop tadında geçen etkinlikte Semih Yalman, son kitabı Hayal Et Ki Ol’dan bazı ipuçlarını da Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileriyle paylaştı.
 
Arkas Holding ile Dokuz Eylül Üniversitesi yaptıkları uyumlu çalışmalarla, üniversite-özel sektör işbirliklerine iyi bir örnek olarak, uygulamalı eğitim ve denizcilik sektörüne kalifiye personel yetiştirme gibi konularda projeler gerçekleştiriyor.
 
Arkas bu kez Dreamstalk ile birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrencilerin hayallerini dinledi. Ayrıca etkinlik alanında 2 gün boyunca Dreamstalk ve Arkas hakkında bilgi almak isteyen öğrenciler için bir stant kuruldu. Standın yanı sıra Dreamsbooth kabininde, öğrenciler hayallerini anlatarak, Dreamstalk’un Youtube kanalı vasıtasıyla da hayallerini geniş kitlelere duyurdular. 
 

Diğer Mecralar

Menü