CNR Sports Week’te hareketin adı “Technogym” oldu

Arkas Holding

Technogym Türkiye Distiribütörü AVV AŞ, 13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşen, Türkiye’nin en büyük spor fuarı olan CNR SPORTS WEEKS 2018’e zengin ekipman parkuru ve profesyonel antrenörleri ile katıldı.
 
CNR Holding tarafından CNR Expo Yeşilköy-İstanbul’da düzenlenen CNR Sports Week, en güncel spor trendlerini eğlenceli etkinlikler, söyleşiler ve bilgilendirme toplantıları ile İstanbullularla buluştu.
Ödüllü yeni ekipmanlar antrenörler eşliğinde deneyimlendi
 
Fuarda Technogym’in en yeni ürünlerinden SKILLROW’u da sergileyen AVV A.Ş; anaerobik gücü, aerobik kapasiteyi ve nöromüsküler yetenekleri geliştirmeye yönelik ilk kapalı alan kürek antrenman ekipmanı olarak kullanıcılara sundu. Dört farklı antrenman şekli sunan SKILLROW, birden çok kişi ile yarışma, kasları güçlendiren ve dengeyi geliştiren TNT programları ile egzersiz, performans istatiklerinin gerçek zamanlı bildirimi ve kişisel antrenman programı oluşturma gibi bir çok farklı deneyimi içerisinde barındırırken uluslararası şampiyon kürek sporcularından sanal ortamda eğitim fırsatı da sunuyor.
Profesyonel antrenörler eşliğinde katılımcılar ile yapılan kapalı alan kürek yarışlarında kullanıcılar spor yaparken, Skillrow’un suda antrenman yapıyormuş hissi veren teknolojisi ile gerçek bir kürek antrenman deneyimi yaşamaları sağlanıyor.
Fuarda sergilenen ürünlerden bir diğeri ise yine SKILL LINE serisinden, IF Product Design Awards 2017 ödülünün sahibi kardiyovaskuler antrenman ekipmanı SKILLMILL. Skillmill, spor yapanların, tedavi görenlerin, güç, hız, dayanıklılık ve çevikliklerini geliştirmelerine olanak sağlayan bir ürün olarak öne çıkarken Technogym’in “cloud” tabanlı eğitim platformu mywellness ile entegre olabiliyor. Bu eğitim platformu kullanıcılara eğitim rehberliği sunmak, sonuçlarını görüntülemek ve izlemek için çeşitli antrenman programları ve araçları içeriyor.  
Ünlü Sporcuların Tercihi : SKILLRUN
kısa mesafe koşucularından maraton koşucularına, triatlonculara kadar tüm koşucuların odağında ise SKILL LINE serisinin en yeni ürünleriden biri olan SKILLRUN vardı. Koşuda yeni bir çığır açan SKILLRUN, koşu antrenmanı, paraşüt antrenmanı ve kızak antrenmanı seçenekleri ile atletik antrenmana yeni bir boyut kazandırıyor. Avrupa Atletizm Şampiyonu Milli Atlet Ramil Guliyev, uzun atlamada rekor kıran Milli Atlet Toros Pilikoğlu ve diğer bir başarılı Milli Atlet Batuhan Eruygun, Technogym standını ziyaret ederek ekipmanlardaki son teknolojik gelişmeleri inceledi ve sergilenen SKILLRUN’ı deneyimledi.
Gerçek bir bisiklet deneyimi
Serinin en yeni ürünü, ilk vitesli kapalı alan bisikleti SKILLBIKE da fuarda en ilgi çeken ürünlerden biri oldu. SKILLBIKE, gerçek yol bisikleti, dağ bisikleti ve yarış bisikleti deneyimini yaşatıyor.    
Technogym standındaki bir diğer ürün ise  kapsamlı antrenman yapmaya olanak veren OMNIA oldu. Dünyanın en fonksiyonel eğitim konseptine sahip olan OMNIA™,  çeşitli grup eğitim faaliyetlerine ve tek seferde daha organize bir alanda antrenman yapılmasına olanak veriyor. Aynı zamanda grup aktivitesi ile katılımcıların motive olmalarını sağlarken, antrenmanı keyifli hale getiriyor.
Tasarımı ve teknolojisi ile ön plana çıkan ARTIS serisi de yine ziyaretçilerin deneyimlemesi için standda yer aldı. Sergilenen ve gün boyunca katılımcıların antrenman yaparken eğlenmelerini sağlayan ADI Design ödüllü Group Cycle ile, canlı müzik eşliğinde grup antrenmanları yapıldı.
Technogym standında gerçekleşen tüm etkinliklerde, katılımcıların antrenman değerlerini anlık olarak görebilecekleri en yeni system TEAMBEATS™ de katılımcıların beğenisine sunuldu. TEAMBEATS™, çeşitlilik, verimlilik ve eğlenceyi, herhangi bir diğer grup fitness deneyiminin aksine, tek bir egzersizde birleştiriyor. TEAMBEATS™ ile eğitmenler, kalp atış hızına dayalı egzersiz sınıflarını kolayca kurabiliyor; metrikleri, zamanı ve müziği UNITY ™ SELF kiosk’tan yönetebiliyorlar.
 
Tüm Technogym ekipmanlarıyla bağlantılı olarak çalışan, en kapsamlı ve kullanımı en kolay platform olan Mywellness uygulamalar ve giyilebilir cihazlar sayesinde Technogym, sağlık yönetimi yaklaşımını tamamen değiştiriyor ve insanların yaşam tarzlarını sorunsuzca yönetmelerini sağlıyor. 

Diğer Mecralar

Menü