Çalışmak İçin Harika Bir Yer: AVV Spor!

Arkas Holding

Technogym’in Türkiye, Türkmenistan ve KKTC distributörlüğünü elinde bulunduran AVV Spor A.Ş, yalnızca tüketicilerin değil çalışanlarının da hayat standardını iyileştirmek üzere adımlar atıyor. Great Place to Work (Çalışmak İçin Harika Yer) farkındalık programını tamamlayan AVV Spor, yüksek güven kültürüne sahip ve güven temelli mükemmel iş yerini” temsil eden sertifikayı almaya hak kazandı.
Hayatın her anında insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan AVV Spor A.Ş Technogym The Wellness Company, daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve çalışanları ile birlikte yüksek güvene dayalı  bir iş yeri ortamı inşa etmek adına başlattığı Great Place to Work® yolculuğunun ilk adımı olan Great Place to Work Recognition programını tamamladı.
AVV Spor A.Ş,  Great Place To Work® Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen ve her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olarak bilinen program kapsamında “Yüksek güven kültürüne sahip ve güven temelli mükemmel iş yerini” temsil eden Great Place to Work® Certified unvanına sahip oldu.
30 yılı aşkın süredir kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, 5 kıtada ve 60’tan fazla ülkedeki ofisiyle sektör ayrımı olmadan tüm ölçeklerdeki şirketlere yüksek güven kültürüne sahip, güven temelli mükemmel iş yerlerini inşa etmeleri, geliştirmeleri konusunda destek veren bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kurumu olan Great Place To Work® Enstitüsü program kapsamında bir çok kritere göre değerlendirme yapıyor.
AVV Spor A.Ş, çalışanları arasındaki diyaloğu geliştirmeden sağlıklı yaşamı desteklemeye, kariyer hedeflerinden bireysel başarıların takdirine, şirket içi eğitim ve sosyal organizasyonlardan özel günlerin kutlanmasına kadar çalışanlarının hayat kalitesini yükseltmek için hayata geçirdiği pek çok uygulama sayesinde hem bu sertifikanın sahibi oldu, hem de çalışanları arasında yapılan ankette memnuniyet derecesi göz doldurdu.
Ancak sağlıklı ve mutlu çalışanların varolduğu şirketlerin sürdürülebilir olduğu inancıyla hareket eden Technogym Türkiye’nin Distribütörü AVV Spor A.Ş. için sağlık ve wellness kavramı yalnızca sektör kapsamında değerlendirilmiyor, çalışanları için de koşulların maksimum seviyede iyileştirilmesi bir şirket felsefesi.

Diğer Mecralar

Menü