Arkas Spor ve Lemon Sailing School işbirliği ile Altınyunus’ta Yaz Yelken okulu başladı

Arkas Holding

Arkas Spor Yelken Şubesi stratejik işortağı Lemon Sailing School ile birlikte Çeşme Altınyunus’ta yelken  eğitimleri veriyor. Milli yelkenci olan eğitmenler tarafından 7-15 yaş, gençler ve yetişkinler olmak üzere üç kategoride yer yaştan yelken öğrenmek isteyenlere eğitim imkanı sunuyor.
 
Çocuklar için Çeşme’de hem eğlenceli hem geliştirici bir yaz fırsatı
7-15 yaş grubu için deneyimli eğitmenler tarafından 3 haftalık programlarla optimist, laser pico, sport 16 teknelerinde eğitimler veriliyor. Genç sporcuların tatillerini iyi geçirmenin yanında hem zihinsel hem de fiziki gelişimleri destekleniyor. Ayrıca okula ulaşımı kolaylaştırmak ve ebeveynlere yardımcı olmak adına Çeşme içerisinde servis imkanı sunuluyor. Gençler ve yetişkinlerle ise katamaran dersleri yapılıyor. Yüksek hızlara ulaşabilen katamaranlar, heyecanı sevenlere keyifli bir yelken deneyimi yaşatıyor. Haftaiçi hergün yelken okulu eğitimleri devam ederken hafta sonları özel dersler verilebiliyor.
 
Yaz bitmeden yelken öğrenme zevkini denemek ve öğrenmek isteyenler için 21 Temmuz- 8 Ağustos ve 11 Ağustos- 29 Ağustos olmak üzere son iki dönem için kayıtlar hala devam ediyor.

Diğer Mecralar

Menü