Arkas Spor’un genç oyuncularıyla büyük gururu

Arkas Holding

Voleybolda; Gençler, Yıldızlar ve Yaş Grupları kategorilerindeki Türkiye Şampiyonaları’nda 6 takımla yarışan tek kulüp; Arkas Spor
 
İzmir’in voleyboldaki yüzakı Arkas Spor, altyapıdaki başarılarına bir yenisini daha eklemek istiyor. İzmir’de katıldığı Gençler, Yıldızlar ve Yaş Grupları kategorilerinde hem erkekler hem de kızlarda şampiyon olan mavi beyazlılar, gözünü şimdi de Türkiye şampiyonalarına çevirdi.

Arkas Spor’un Genç Kızları 25-30 Haziran’da İzmir, Genç Erkekleri 25-30 Haziran’da Ankara, Yıldız Kızları 17-22 Haziran’da Balıkesir, Yıldız Erkekleri 17-22 Haziran’da Kocaeli, Yaş Grupları Kızları 10-15 Haziran’da Sakarya, Yaş Grupları Erkekleri 10-15 Haziran’da Konya’da şampiyonluk mücadelesi verecek.

Kız Takım Antrenörleri Kaan İncekara, İlker Alkan, Ebru Polat, Duygu Salmanlı, Umut Kızrak ile Erkek Takım Antrenörleri Fazıl Demirci, Atilla Öztire, Ömer Tok, Burak Olcay organizasyonlarda iddialı olduklarını söyledi.

Altı kupayı da müzemize kazandırmak istiyoruz
Basın Sözcüsü Uğur Özden ise 6 kategoride de şampiyonluk mücadelesi vereceklerini belirterek, “Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sezonda da Arkas Spor 6 takımla Türkiye Şampiyonaları’nda boy gösterecek. Böyle büyük bir başarıyı bu sene Arkas Spor dışında hiçbir kulüp yaşamadı, biz de bunun haklı gururu içindeyiz. Sporcularımıza ve antrenörlerimize güveniyoruz. İzmir’e altı kupayla dönmek için elemizden ne geliyorsa yapacağız” diye konuştu.
 
Arkas Spor, 6 takımıyla katıldıiği küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerindeki Türkiye Şampiyonalarında 2012 yılında 5 kupa, 2013 yılında 4 kupa kazanmıştı.

Diğer Mecralar

Menü