Arkas Spor sizinle gurur duyuyor

Arkas Holding

A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2019 CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finali’nde şampiyonluğa ulaşırken Arkas Spor’un 3 oyuncusu Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu ve Çağatay Durmaz performanslarıyla organizasyona damgasını vurdu.
Arkas Spor’un 20 yaşındaki başarılı pasör çaprazı Adis Lagumdzija, Arkas Spor’un Belarus’u 3-0 mağlup ettiği 2019 CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü final maçında 16 sayı üreterek mücadelenin en skorer oyuncusu oldu.
Altyapıya verdiği önemle hem kendi A takımına hem de Türk Milli Takımı’na oyuncu yetiştiren Arkas Spor’un bu felsefesinin en iyi örneklerinden olan smaçör Yiğit Gülmezoğlu çizdiği grafikle alkışları toplarken orta oyuncu Çağatay Durmaz da performansıyla dikkat çekti. Her iki oyuncu da Türkiye’nin temmuz ayında Slovenya’nın başkenti Ljubliana’da yapılacak FIVB Challenger Kupası’na katılma hakkı elde etmesine katkı sağladı.
Yeni başlayacak sezonda yeniden Arkas Spor’un başarısı için ter dökecek olan 3 genç oyuncu, “Milli formayı giymenin gururunu elde ettiğimiz şampiyonluk ve altın madalya ile taçlandırdık. Umarım temmuz ayında takım olarak Slovenya’daki FIVB Challenger Kupası’nda da şampiyon olarak 2020 FIVB Voleybol Uluslar Ligi biletini de alırız” dediler. 

Diğer Mecralar

Menü