ARKAS SPOR 2013 CEV DENİZBANK ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE EVİNDEKİ İLK MAÇA HAZIR

Arkas Holding

 ARKAS SPOR 2013 CEV DENİZBANK ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE EVİNDEKİ İLK MAÇA HAZIR
 
Arkas Spor, 25 Ekim Cuma günü Atatürk Voleybol Salonu’nda yaptığı basın toplantısıyla CEV Deniz Bank Şampiyonlar Ligi hazırlıklıklarını anlattı. Basın toplantısında Arkas Spor Koordinatörü Yaşar Ergun, antrenör Glenn Hoag, kaptan Mustafa Ramazanoğlu ve 2. Kaptan Gordon Perrin hazır bulundu.
 
Arkas Spor Koordinatörü Yaşar Ergun “İlk maçımızda İsviçre takımı Lugano’ya yenildik ama iddiamız devam ediyor. Her geçen gün daha iyi olup Şampiyonlar Ligi’nde bu yıl da Final Four’a kadar mutlaka ilerlemek istiyoruz. 29 Ekim Salı günü evimizde ilk maçımıza çıkacağız.  Her zaman olduğu gibi İzmir seyircisinin salonu doldurarak bizi yalnız bırakmamasını diliyor ve desteklerini bekliyoruz.” dedi.
 
Arkas Spor antronörü Glenn Hoag “İsviçre’de Lugano ile oynadığımız ilk maçta kimsenin bizden beklemediği bir yenilgi aldık. Rakip takım iyi oynadı ve galibiyeti haketti. Biz maç planlamasını iyi uygulayamadık. Genç bir takımız, yapmak istediklerimizi oyuncularımıza daha iyi anlatarak sahada da uygulayacağız. Hatalarımızı en aza indirip sahada gerçek gücümüzü göstereceğiz. Gruptaki diğer maçlarımızda kolay olmayacak. Geçen seneden daha zorlu bir grupta yer alıyoruz. Salı günü Berlin takımı karşısında galibiyete ihtiyacımız var.“ dedi.
 
 
ARKAS SPOR ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE KALAN MAÇLARI
 
29.10.2013: Arkas Spor- Berlin Recycling Volleys
 
06.11.2013 Arkas Spor- Diatec TRENTINO
 
04.12.2013 Diatec TRENTINO- Arkas Spor
 
10.12.2013 BERLIN Recycling Volleys-Arkas Spor
 
18.12.2013 Arkas Spor- Energy Investments LUGANO
 

Diğer Mecralar

Menü