Arkas Otomotiv’e Opel’den 3 birincilik ödülü

Arkas Otomotiv'e Opel'den 3 birincilik ödülü

Diğer Mecralar

Arkas Otomotiv’e Opel’den 3 birincilik ödülü

Arkas Holding

OPEL 2016 yılı Performans Ödülleri’ne  Arkas Otomotiv damga vurdu. Perakende satış adedi, Hedef Gerçekleştirme ve Küçük Filo Satışlarında bölge birinciliğini göğüsleyen Arkas Otomotiv, bu yıl da satış performansını sürdürmeyi hedefliyor.
 
Ocak ayında Antalya’da gerçekleştirilen Opel Bayi toplantısı kapsamında gerçekleştirilen 2016 yılı Performans Ödülleri’nde Arkas Otomotiv’in önemli başarıları göz doldurdu.
 
2016 yılında 1.690 adetlik satış gerçekleştiren Arkas Otomotiv, en fazla otomobil satışı ile ’Perakende Arac  Satış Ödülü’nü, bayiliğe verilen hedefte yüzde 145 gerçekleşme sağlayarak ’Hedef gerçekleşme ödülü’nü, yine bayiliğe verilen hedefte yüzde 230 gerçekleşme sağlayarak da ’Küçük Filo Satış ödülü’nü almaya hak kazandı.
 
Opel Arkas Otomotiv Marka Müdürü Zerrin Kiremitçi’ye ödülleri Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik tarafından takdim edildi.
 
Türkiye’de 2016 yılını binek otomobil pazarında büyük bir başarı ile kapatan Opel,  toplam 55 bin 471 adet  otomobil satışı ve  yüzde 7,3 lük pazar payı ile Türkiye’de en çok tercih edilen üçüncü marka oldu.
 
Arkas Otomotiv Opel, ‘Başarı bir yol değil, yolculuktur‘ mottosu ile satış, servis, yedek parça, kurumsal 2.el, sigorta hizmetleri konusunda ‘Müşteri Coşkusu Yaratmak’ hedefini 2017 yılında da sürdürecek. 

Diğer Mecralar

Menü