Arkas Oto, Ankara’da 31 Aralık’a kadar servis hizmetlerinde işcilik ücretini kaldırdı

Arkas Holding

Ankara’da hizmet vermeye başlayan Arkas Oto, açılışa özel 31 Aralık tarihine kadar devam edecek servis kampanyasıyla periyodik bakımlar da dahil olmak üzere tüm servis hizmetlerinde işcilik ücretini kaldırdı. Ayrıca 100 TL üzeri tutarda servis ve bakım hizmeti alan araç sahiplerine Aqua Vega akvaryum bileti hediye ediyor.
 
Ankara Doğukent’te IKEA yanında bulunan Nata Vega Outlet’deki dev tesisinde Dacia, Peugeot, Renault ve Volvo markalarının yetkili bayiliğini yürüten Arkas Oto, 9 bin 400 metrekarelik alanda yer alan modern servis bölümünde de satış sonrası hizmetleri sunuyor. İlk defa bir alışveriş merkezinde açılan çok markalı showroom konseptiyle çalışan Arkas Oto, yıl boyunca haftasonları, tatil günleri ve bayramlar dahil 365 gün, 10:00-22:00 saatleri arasında satış ve servis hizmetleri veriyor. Arkas Oto, yeni yıla girerken bakım yaptırmak isteyen veya
servise ihtiyaç duyan Ankaralılara, açılışa özel başlattığı servis kampanyasıyla periyodik bakımlar da dahil olmak üzere işçilik ücretlerini 31 Aralık’a kadar kaldırdı.
 
Aracını servise bırakan müşteriler, Arkas Oto’nun hediye ettiği Aqua Vega akvaryum biletleri ile eğlenceli vakit geçirebilecekler. Arkas Oto’ya sadece 1.5 dakikalık mesafede bulunan altı bin metrekarelik dev akvaryum Aqua Vega, 98 metrelik tüneliyle Türkiye’nin en uzun tünelli akvaryumu olma özelliğine sahip.
 
Randevu İçin: (0312) 371 81 00 – (0312) 371 82 82
 

Diğer Mecralar

Menü