Arkas İnsan Kaynaklarında fark yarattı!

Arkas Holding

Arkas Holding,  2015-2016 PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nde “Fark Yaratan İK Projeleri” kategorisinde “Satış Değerlendirme ve Geliştirme Projesi” ile “Başarı Ödülü”ne layık görüldü.
 
İnsan Yönetimi alanında en başarılı ve fark yaratan uygulamaları ödüllendiren, Türkiye’nin en prestijli ödülleri olan “PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri” 6 ay süren yoğun hazırlık ve değerlendirme süreci sonrasında bu yıl 200 profesyonelin katıldığı Gala Gecesi’nde sahiplerini buldu. 
 
Arkas Holding adına Acente Hizmetleri Grubu Yurtiçi ve Uluslararası İK ekibi, 8 ülkede 189 çalışanın katılımıyla gerçekleştirdiği “Satış Değerlendirme ve Geliştirme Projesi” ile “Fark Yaratan İK Projeleri Kategorisi”nde Türkiye’nin en iyi uygulamaları arasına girerek başarı ödülünün sahibi oldu. Kurum içi tasarımı ve uluslararası düzeyde yine kurum içi uygulanması, sosyokültürel çeşitliliklerin gözetilmesi, değerlendirme aşamasındaki objektif yaklaşımı ve farklı alanlar için uygulanabilir olması projenin farkını ortaya koydu.
 
Ödül alan firmalar, iyi uygulamaları ülke çapında yaygınlaştırmak ve insan yönetimi alanında işbirliğini artırmak amacıyla yıl boyunca gerçekleştirilecek olan çeşitli kongreler, seminer ve paylaşım toplantılarında uygulamalarını paylaşacaklar.

Diğer Mecralar

Menü