Arkas’ın yeni web sitesi yayında

Arkas Holding

Arkas web sitesi yeni yüzüyle ve dinamik yapısıyla müşterilerin iş yapış süreçlerine katkı sağlıyor. Hem tasarım hem içerik olarak yenilenen site, daha kolay kullanımlı, daha güncel ve daha dinamik bir yapıya kavuştu.
 
Arkas Holding’in altyapı çalışmaları bir yıldır devam eden web sitesini yenileme projesinde sona gelindi. Arkas Holding ve bünyesindeki şirketlerin internet sayfaları bilgiye
rahat erişimi sağlamak amacıyla kolay kullanılır tasarım ile yenilendi. Site ziyaretçileri büyük ana butonlar içerisinden istenilen alt sayfaya kolayca erişiyor.
 
Müşterilerin iş yapış süreçlerine olumlu katkı
Proje kapsamında 2 bin 600 sayfa yeniden oluşturularak, 28 web sitesi yeni yüzü ve içeriğiyle yayına alındı. Bu sayede Arkas web sitesini ziyaret eden müşteriler oldukça geniş bir veri tabanına kolaylıkla ulaşabiliyor. Örneğin Arkas Line müşterileri altı başlık altında toplanan online hizmetleri yeni sitede tek bir linkten görme imkanını buluyor. Arkas’ın sunduğu servislerle ilgili gemi programları daha sık güncelleniyor. Böylelikle yükü olan müşteriler bir tıkla tüm güncel programları görüntüleyebiliyor. Arkas Line, Arkas Ulaştırma ve Marport’un web sitelerinde online konteyner takibi yapılabiliyor. Siteler için geliştirilen kullanıcı formları ile ziyaretçilerin taleplerinin ilgili departmana hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırılması sağlanıyor. Ayrıca sayfa üzerinde bulunan “Mavi Hat” ikonu aracılığıyla da tüm Arkas müşterilerinin geri bildirimleri ilgili departmanlara anlık olarak iletilebiliyor.

Diğer Mecralar

Menü