Arkas Çeşme Site Spor’da sporla dopdolu yaz başladı!

Arkas Holding

Arkas Çeşme Site Spor voleybol, yelken, tenis, basketbol olmak üzere dört farklı spor branşında dersler verirken; düzenlenecek yaz kampıyla da çocuklara spor ile farklı oyun ve aktivitelerle  dolu eğlenceli bir yaz vadediyor.
Arkas Çeşme Site Spor bu yıl da alanında uzman ve sertifikalı antrenörler ile çocuklara eğlence ve sporla dolu bir yaz sunuyor. 12 Haziran-11 Eylül 2017 tarihleri arasında hizmet verecek yaz okulunda çocukların voleybol, yelken, tenis, basketbol branşlarından faydalanması planlanırken  çocukların rakibe saygı, beceri, kondisyon, çeviklik, takım çalışması ve liderlik gibi konularda bilinçlenmesi hedefleniyor.
Derslerin Arkas Çeşme Site Spor tesislerinde yapıldığı okulda, yelken eğitimine katılan çocuklar tesiste teorik, denizde ise pratik bilgiler edinirken kendi kararını alma yetilerini de güçlendiriyor. Yelken dersleri için hafta içi her gün yarım veya tam gün seçenekleri sunulurken eğitmen gözetiminde servis ile ulaşım imkânı da sağlanıyor. Voleybol, basketbol ve tenis kursları haftada 5 gün veya haftada 3 gün seçenekleri ile 09:30-19:00 saatleri arasında tercih edilen bir saat boyunca veriliyor. Beş dönemden oluşan gündüz kampı programının içeriğinde iki eğlenceli etkinlik yer alıyor. “Monkey Park” programı ile “Müzik Oyunları ve Ritim Atölyesi” isimli bu iki etkinlikle kamp programı destekleniyor. Kayıtları başlayan ve birinci dönemi 12-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan gündüz kampında dersler hafta sonu hariç haftanın beş günü 09:00-17:00 saatleri arasında yapılacak.
Bir sonraki dönem çin de kayıtlar başladı
Programa göre yaz kampında ikinci dönemin 3-14 Temmuz, üçüncü dönemin 17-28 Temmuz ve dördüncü dönemin 31 Temmuz-11 Ağustos, beşinci dönemin 14-25 Ağustos tarihlerinde gerçekleşmesi ve çocukların yaz tatilini sporla dopdolu geçirmesi planlanıyor.
3-6 yaş grubu da unutulmadı
Bu yıl 7-15 yaş grubunun yanında 3-6 yaş aralığındaki çocuklar için de yarım günlük kamp programı hazırlandı. Küçükler için puzzle, hamur, lego, top havuzu ve sürpriz programlardan oluşan serbest oyun aktivitelerinin yanı sıra bedensel koordinasyon, el-göz koordinasyonu, büyük kas grupları, küçük kas grupları ve denge eğitiminden oluşan beden eğitimi programları uygulanıyor. Haftasonları hariç haftanın 5 günü yapılan kampta, Çeşme’den gelecek olan çocuklar diledikleri takdirde evlerinden alınıp evlerine bırakılıyor. 
Ebevenyler için fitness
Arkas Çeşme Site Spor ebeveynleri de düşünerek kamp etkinliklerindeki çocuklarını bekleyen anne-babalar için fitness imkânı sunuyor. Aileler Technogym’in en son teknoloji ekipmanlarının yer aldığı TAP Fitness Salonu’nda sporun tadını çıkarak reformer pilates, Krav Maga ve VisionBody gibi bireysel çalışmaların yanı sıra kangoo jump, zumba, mat pilates, trambolin, yoga gibi grup çalışmalarına katılabiliyor. Ayrıca ister Arkas Çeşme Site Spor’un deneyimli kişisel antrenörleri ile ister kendi antrenörleri ile çalışabiliyorlar.
A Sports Cafe
Arkas Çesme Site Spor tesisinde yer alan A Sports Cafe, lezzetli menüsü ile çocuklarını bekleyen ailelerin gününe tat katıyor. 

Diğer Mecralar

Menü