23 Nisan Haftasında çocukların adresi Arkas Sanat Merkezi

Arkas Holding

Arkas Sanat Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “Fırça Çocuk” isimli kukla gösterisi ile kapılarını çocuklara açıyor. 23-29 Nisan tarihlerinde bir hafta sürecek olan etkinlikte çocuklar kukla gösterileri ve atölye çalışmalarıyla doyasıyla eğlenecek, kendi bayramlarının tadını çıkaracak.
Çocuklara yönelik yaratıcı ve eğitici atölye çalışmalarına önem veren Arkas Sanat Merkezi, 23 Nisan’da tüm hafta boyunca “Fırça Çocuk” kukla etkinlikleri ile çocuklara eğlenceyi yaratıcı deneyimlerle sunmaya devam ediyor.
4-8 yaş aralığındaki çocuklar, Çarşamba ve Perşembe günleri hariç, 23-24-27-28-29 Nisan’da Kukla gösterisi Fırça Çocuk ile “Kendimizi olduğumuz gibi sevebilmek ve kusurlarımıza farklı açıdan bakabilmek” üzerine düşünürken, oyunun ardından gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında da hayal güçlerini kullanarak günlük objelerden yapacakları kuklalarla hem karakter yaratmayı hem de hikaye oluşturmanın başlıca tekniklerini öğrenecekler.
 
Çocukların zihinsel, duygusal ve sanatsal gelişimlerini artıracak atölye çalışmalarına katılmak için 0232 464 66 00 numaralı telefondan arayarak kayıt yaptırmak yeterli. Katılım ise ücretsiz.
*Kontenjan sınırlıdır.

Diğer Mecralar

Menü